Платформи

ПЛАТФОРМИ КОНФЕРЕНЦІЇ

Платформа 1.Мистецтвознавчі та культурологічні чинники дизайну.

Соціально-гуманітарні та культурологічні проблеми мистецтвознавства, методологічні питання дизайну; проблеми історії, теорії і практики дизайну та художньо-проектної культури; декоративно-прикладне та образотворче мистецтво.

Платформа 2. Тенденції розвитку арт і фешн-дизайну.

Художньо-комунікативні особливості дизайну, стилістика та художньо-образні засоби дизайн-діяльності: сучасні концепції та тенденції розвитку; художнє моделювання костюма, стилю, іміджу, брендової продукції, аксесуарів та ювелірних виробів, виробів з текстилю, виробів спецпризначення тощо.

Платформа 3. Інформаційні технології візуалізації у дизайні.

 Комп’ютерний дизайн предметно-просторового середовища, графічних знакових систем, фото-, відео-, web-, motion-дизайн: проблеми та тенденції розвитку; сучасні напрями і технології створення мистецьких об’єктів матеріальної культури, промислових виробів, творів дизайн-графіки.

Платформа  4. Перспективи розвитку дизайну архітектурного середовища.

Теорія та практика архітектурного дизайну, дизайн інтер’єру та меблів, ландшафтний дизайн, еко-дизайн, методологічні аспекти теорії та історії архітектури.

Платформа  5. Підприємницькі аспекти дизайн-діяльності.

Брендинг, менеджмент та маркетинг у дизайнерській діяльності, прогнозування тенденцій моди, естетика та засоби створення рекламної продукції, тенденції розвитку дизайну, ефективність дизайн-рішень.