Реєстрація

Електронну реєстрацію участі у конференції закрито!

Публікація тез доповідей студентів здійснюється тільки з науковим керівником (першим автором).

Платформа 1. Мистецтвознавчі та культурологічні чинники дизайну

  • соціально-гуманітарні та культурологічні проблеми мистецтвознавства; методологічні питання дизайну; проблеми історії, теорії і практики дизайну та художньо-проектної культури; декоративно-прикладне та образотворче мистецтво.

Платформа 2. Тенденції розвитку арт і фешн-дизайну

  • художньо-комунікативні особливості дизайну; стилістика та художньо-образні засоби в дизайні: сучасні концепції та тенденції розвитку; художнє моделювання костюма, стилю, іміджу; прогнозування тенденцій моди; дизайн брендової продукції, аксесуарів та ювелірних виробів, виробів з текстилю, виробів спецпризначення тощо.

Платформа 3. Інформаційні технології візуалізації у дизайні

  • комп’ютерний дизайн предметно-просторового середовища; фото-, відео-, web-, motion-дизайн, мультимедійний дизайн: проблеми та тенденції розвитку; сучасні технології візуально-комунікативного дизайну.

Платформа 4. Графічний дизайн: сучасні тенденції

  • проблеми та тенденції розвитку графічного дизайну; сучасні напрями і технології створення мистецьких об’єктів матеріальної культури, творів дизайн-графіки; естетика та засоби створення рекламної продукції.

Платформа 5. Перспективи розвитку дизайну архітектурного середовища

  • теорія та практика архітектурного дизайну, дизайн інтер’єру та меблів, ландшафтний дизайн, еко-дизайн, методологічні аспекти теорії та історії архітектури

Платформа 6. Підприємницькі та освітні аспекти дизайн-діяльності

  • брендинг, менеджмент та маркетинг у дизайнерській діяльності; ефективність дизайн-рішень; тенденції розвитку дизайну; сучасні освітні технології підготовки фахівців з дизайну; методологічні питання дизайн-освіти

Шановні учасники конференції, звертаємо вашу увагу, що реєструвати необхідно тези доповіді вказуючи інформацію про усіх авторів. При реєстрації небхідно завантажити тези, оформлені за вимогами (макет тез у вкладці сайту «вимоги до оформлення»).