КОНКУРС ЕСКІЗІВ

КОНКУРС ЕСКІЗІВ КОРПОРАТИВНОГО ОДЯГУ 

ВІД КОМПАНІЇ         

В рамках Міжнародної науково-практичної конференції «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОГО ДИЗАЙНУ», що відбудеться 20 квітня 2018 року в КНУТД, лідер ринку корпоративного текстилю ТОВ «Рекламний Текстиль» оголошує конкурс ескізів серед студентів профільних спеціальностей КНУТД і інших навчальних закладів України.

Умови конкурсу: Розробити дизайн моделей корпоративного жіночого і чоловічого одягу для консультантів мережі магазинів преміум класу, що займаються роздрібним продажем мобільних телефонів, аксесуарів і електронних гаджетів — компанії «АЛЛО». Одяг призначений для носіння усередині магазина. До розгляду приймаються 4-6 художніх ескізи (по 2-3 ескізи жіночого і чоловічого одягу), виконані з використанням будь-якої техніки, у тому числі, у графічних програмах. Ескізи (кожен) мають бути підписані на звороті з вказівкою Ф.І.О. автора, групи, номера телефону. До ескізів необхідно додати  технічний рисунок з описом виробу. Дизайн має бути виконаний з урахуванням бренд буку і візуалізації оформлення приміщення магазина (додаються до завдання). Логотип компанії має бути на кожному виробі.

Термін подачі ескізів: до 13 квітня 2018 року. Роботи, прислані пізніше, до конкурсу не допускаються.

Учасники конкурсу приносять особисто свої роботи в ауд. 1-0432 КНУТД або пересилають скановані копії ескізів в хорошій якості на e-mail herasymenko.od@knutd.edu.ua з вказівкою Ф.І.О. автора, групи, номера телефону.

Переможці конкурсу отримають грошові призи від компанії «Рекламний Текстиль»: 1 місце – 2000 грн., 2 місце – 1500 грн., 3 місце  – 1000 грн. Нагородження переможців відбудеться 20 квітня 2018 року під час проведення Конференції.

Телефон для довідок +38 067 384 55 95 Олена Дмитрівна Герасименко.

Детальна інформація натиснути тут.